KVKK Aydınlatma Metni                KVKK Başvuru Formu

hakkimizda-logo

Değerli Ziyaretçi,

YILMAZLAR OTOMOTİV olarak kişisel verilerinizin gizliliğine ve güvenliğine büyük önem vermekteyiz.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde yükümlülüklerimizi yerine getirerek kişisel verilerinizi korumak için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz .

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 20. maddesinin bir gereği olarak 7 Nisan 2016'da yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevcut tüm iş süreçlerimizde geçerlidir.

Bu bağlamda, veri sorumlusu olarak; kişisel verilerinizi mevzuatta ilgili yasal dayanaklarda belirlenen sınırlar dahilinde işlemekteyiz Veri sorumlusu olarak yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmiş, bu kapsamda idari, teknik ve hukuki tedbirleri uygulanabilirlik ilkesini gözeterek tüm iş süreçlerimize yansıtmış bulunmaktayız.

Faaliyet alanımızdaki yasal temeller üzerine kurulan veri envanterimizi ve ilgili politikalar, prosedürler ve talepler için yanıt mekanizmamızı tamamlamış bulunmaktayız.

Saygılarımızla,D
eğerli Mercedes Benz kullanıcısı;

Yılmazlar Otomotiv A.Ş. olarak, 30 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz.

Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar için servis yetkisi alarak tecrübemizi taçlandırmanın gururunu yaşamaktayız. 13.000 m2 kapalı alanı ve 6000 m2 açık otopark alanına sahip, son teknoloji cihazlarla donatılmış olan servis binamız, Beykent Hadımköy yolu girişinde, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi karşısındadır ve E-5 ‘e yaklaşık 100 mt mesafededir.

Konusunda uzman Mercedes-Benz sertifikalı teknisyenlerimiz, en güncel servis ekipmanları ve 24 saat hizmet veren yol yardımı ekibimiz ile Mercedes-Benz kullanıcısı olarak size hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunuyoruz.