Yılmazlar Otomotiv A.Ş. olarak konusunda uzman Mercedes-Benz sertifikalı teknisyenlerimiz, en güncel servis ekipmanları ve 24 saat hizmet veren yol yardımı ekibimiz ile Mercedes-Benz kullanıcısı olarak size hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi  08:30 - 18:00 - Cumartesi  08:30:17:00

 

 
ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ EMAİL
 
OGUZ DURMUŞ SSH MÜDÜRÜ 6110 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
DURMUŞ YILMAZ  HTA SSH MÜDÜRÜ 6118 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
SENA ŞAHİN MÜŞTERİ TEMAS SORUMLUSU 6128 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
FULYA SOMEK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU 6101 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İRFAN GÜL PKW-HTA ATÖLYE ŞEFİ 6109 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
MUHAMMET ÇEBİ HASAR MÜŞTERİ DANIŞMANI 6121 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
BÜLENT TAŞÇI BİNET ARAÇLAR MÜŞTERİ DANIŞMANI 6126 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
M.EMİR GECU BİNEK ARAÇLAR MÜŞTERİ DANIŞMANI 6122 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
ÖZGENUR BAŞDEMİR  SERVİS KABUL SORUMLUSU 6100 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
ASLI ÇAĞIN HTA MÜŞTERİ DANIŞMANI 6103 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
HALİL POLAT YEDEK PARÇA SÜREÇ UZMANI 6124 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.