Mercedes-Benz sahibi olmak yalnız ileri teknolojiye sahip bir araca sahip olmak değil aynı zamanda Mercedes-Benz Yılmazlar Otomotiv ailesinin bir parçası olmak demektir.

Yolculuklarınızda başınıza gelebilecek her tür olumsuzluk ve yaşayacağınız problemler için "Mercedes-Benz Service 24h" 365 gün 24 saat boyunca 444 62 44 Mercedes-Benz İletişim Hattı'nı ve 0532 131 0757 24h Yol Yardımı Hattı'nı arayarak bize ulaşabilirsiniz.
Mercedes-Benz Service24h, 365 gün 24 saat boyunca yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumuna müdahale etmek üzere Mercedes-Benz Türk tarafından sunulan bir yol yardım servisidir.

Yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun fark ettiğinizde, Mercedes-Benz İletişim Hattı’nı arayarak, Yol Yardım hizmetini tuşlayınız. Yol Yardım yetkilisi, en kısa sürede sizi geri arayarak, bulunduğunuz noktaya en yakın servisimizin Yol Yardım ekibi ile görüşmenizi sağlar. Profesyonel Yol Yardım ekibi ihtiyaca göre, aracınıza yol kenarında hizmet verir veya aracınızı en yakın yetkili servise çektirir.

Yurtdışında bir sorunla karşılaştığınızda Mercedes-Benz Türk, yurtdışındaki merkezler ile bağlantı kurar ve en kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlar.

Müşteri memnuniyeti kapsamında, aracınızı teslim aldığınızda, tarafsız bir araştırma firması Yol Yardım süreci ile ilgili görüş ve önerilerinizi almak için sizleri arayacaktır.